29
paź

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać większą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają ogromne pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc trzeba nieco zmienić własną strategię – lepszym wyjściem jest to, aby postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej to jest tak, iż w zasadzie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy chętnie dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chcę również nieco wspomnieć o psychice – a więc tak naprawdę czymś niesamowicie pomocnym jest to, aby nie myśleć, iż w porządku jest to, aby ciągle grywać. Trzeba robić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- askme.com.pl
- http://www.seacsub.com.pl

Inne wpisy:

Comments are closed.