15
lis

Czym jest hurtownia materiałów medycznych

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Sprawdź
Hurtownia sprzętu medycznego

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji proponując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się także produkty polskie, producenci takich marek na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty centrum materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Inne wpisy:

Comments are closed.