07
paź

Pomysł ćwiczenia rozwojowego – pytanie

Wielowątkowa symulacja handlowa to często kręgosłup spełniającego potrzeby klienta treningu biznesowego czy wydarzenia edukacyjnego. Nie dziwi więc, że właściciele firm doradczych potrafią spędzić ładnych kilka wieczorów nad opracowaniem udanej gry. Często też próbują zastrzec prawa autorskie aby w dalszej kolejności certyfikować kolejnych trenerów. Zarobki z cieszących się wzięciem ćwiczeń mogą u najlepszych trenerów siegać dwustu tysięcy PLN rok do roku. Choć co prawda trzeba założyć haracz dla fiskusa. Tak czy siak nikt nie pogardzi takimi kwotami. Tak bardzo są to istotne kwoty, że ponad stu autorów gier w naszym kraju kształtuje swoje przychody w dominującym stopniu z udustępniania innym symulacji.
W portalu Goldenline odbywa się obecnie mała kłótnia w której specjaliści od szkoleń wymieniają się uwagami w temacie domniemanego aczkolwiek rzecz jasna nieudowodnionego plagiatu. Dyskusja ten toczą się w pokoju czata poświęconego opiniom o Training Partners
Poruszane kwestia podniosły ciśnienie piszących na tym forum trenerów. Co drugi ekspert ma mimo szczątkowej ilości faktów jednoznaczne zdanie. Analizowane są możliwości zaangażowania prokuratora. Polecamy zalogować się i poczytać.
Niezależnie od powyższego – temat licencji i certyfikacji ćwiczeń menedżerskich jest przedmiotem sporu nawet sędziów i nie ma w literaturze jednoznacznego rozstrzygnięcia. Wykładowcy prowadzący kursy biznesowe, konferencje sprzedażowe czy wyjazdy integracyjne mają szereg kontrowersji prawnych. Także prawodawstwo unijne nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do debaty.
Biuro podatkowe
Biznes
Pożyczki
Pożyczki

Inne wpisy:

Comments are closed.