Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Comments are closed.